Seznamte se na garden party!

Hledáte příležitost seznámit se? Co takhle zkusit garden party?

Ty se vyznačují uvolněnou atmosférou a příjemným prostředím, často spojeným s trochou alkoholu – to je pro seznámení ideální, no ne? V dnešním článku vám přinášíme porovnání výhod a nevýhod seznámení se na garden party oproti online seznamkám a pár tipů od TENTino.cz, jak si takovou garden party naplno užít.

Jaké že to má výhody?

1. Přirozenější prostředí – na garden party se setkáváte s lidmi v reálném prostředí. To je přirozenější, logicky. 

2. Okamžitá zpětný vazba – někdo má problém se seznamovat přes text, protože nedokáže odhadnout, jak se druhý v konverzaci cítí. To se vám na garden party nestane.

3. Snadnější navázání kontaktu – na garden party máte příležitost navázat kontakt s lidmi, se kterými jste sdíleli příjemný večer, což může být snazší než neustálé hledání a dopisování s neznámými lidmi na seznamce.

Má to i nevýhody?

1. Nic pro introverty – jako introvert budete mít možná problém na někoho na party promluvit – pokud ten někdo nepřijde za vámi.

2. Nárazová akce – garden party je jen jednou za čas na krátkou chvíli, musíte tedy využít svou šanci rychle.

3. Menší škála lidí – na seznamce máte samozřejmě větší výběr. Možná vám to dá i několik garden party, než potkáte někoho, kdo vás opravdu zaujme.

Užijte si to naplno!

Jako host na garden party máte skvělou příležitost si naplno užít její neformální a příjemnou atmosféru. Užijte si čas strávený ve venkovském prostředí, relaxujte na pohodlných sedacích soupravách nebo se procházejte po krásné zahradě. Vychutnejte si výborné jídlo a osvěžující nápoje, vyzkoušejte nové gastronomické speciality. Připojte se k venkovním hrám a aktivitám, jako je kroket, míčové hry nebo si jen tak povídejte s ostatními hosty. Můžete si vychutnat živou hudbu, tančit pod širým nebem a získat tak nezapomenutelné zážitky. Nezapomeňte se obléknout do pohodlného a stylového oblečení, podle tématu party a počasí.

Společnost TENTino s.r.o. působí na našem trhu déle jak 20let a stala se tuzemským leadrem v prodeji a pronájmu party stanů. Díky svým dlouholetým zkušenostem v oblasti pronájmu stanů vám může nabídnout party stany se sedlovou střechou různých rozměrů, VIP stany, pagody, svatební stany nebo nůžkové stany. Samozřejmostí je i luxusní lakovaná dřevěná podlaha, osvětlení, látkové dekorace a vybavení party stanu nábytkem. TENTino s.r.o. vám zajistí profesionální servis, montáž, demontáž a dopravu ve špičkové kvalitě s pozitivními referencemi.