White Glo Night&Day Bělicí set denní pasta 100 g + noční gel 85 g – Recenze

White Glo Night&Day Bělicí set je ideálním řešením pro ty, kteří touží po krásném a zdravém úsměvu. Tento set obsahuje denní pastu o váze 100 g a noční gel o váze 85 g, které společně poskytují komplexní péči o vaše zuby jak během dne, tak i v noci. Díky svým speciálním složkám dokáže tento bělicí set odstranit nežádoucí skvrny a zubní plak, čímž přispívá ke snadnému dosažení bělejšího úsměvu. S White Glo Night&Day Bělicím setem se můžete těšit na viditelné výsledky již po prvním použití a to bez ohledu na to, jestli jste doma nebo ve společnosti.

Získejte bělejší úsměv již po prvním použití s White Glo Night&Day Bělicím setem

White Glo Night&Day Bělicí set je inovativním řešením pro ty, kteří touží po bělejším úsměvu. Tento set obsahuje denní pastu o objemu 100 g a noční gel o objemu 85 g, které společně působí na zubní sklovinu již od prvního použití. Denní pasta s obsahem speciálně vybraných složek pomáhá odstraňovat povrchové skvrny a zabraňuje jejich dalšímu vzniku. Noční gel pak pracuje přes noc, aby posiloval a bělil zuby i ve chvílích klidu.

Důkladné čištění zubů pomocí White Glo Night&Day Bělicího setu je snadné a efektivní. Stačí nanést malé množství denní pasty na kartáček a jemnými krouživými pohyby čistit zuby po dobu dvou minut. Poté aplikujte noční gel na kartáček nebo prsty a rozetřete ho po celém povrchu zubů. Dvojitý úder tohoto bělicího setu zajisté oceníte již po prvním použitím – vaše zuby budou viditelně svítivější a lesklejší, což vám dodá sebevědomý úsměv každý den.

Komplexní péče o vaše zuby jak během dne, tak i v noci s White Glo Night&Day Bělicím setem

Komplexní péče o zuby je klíčová pro udržení jejich zdraví a krásy. S White Glo Night&Day Bělicím setem můžete poskytnout svým zubům veškerou potřebnou péči jak během dne, tak i v noci. Denní pasta s obsahem přírodního bělícího komplexu pomáhá odstraňovat povrchové skvrny a zanechává vaše zuby čisté a lesklé. Je bohatá na minerální látky, které posilují sklovinu a chrání ji před poškozením.

Noční gel pak působí hloubkověji během spánku, kdy jsou vaše zuby nejvíc náchylné ke vzniku skvrn. Jeho složení se zaměřuje na redukci pigmentace a obnovu přirozeného bělosti zubů. Gel také obsahuje fluorid, který posiluje sklovinu a chrání ji proti tvorbě kazů. Dvojitý účinek denní pasty a nočního gelu zajistí vašim zubům kompletní péči 24 hodin denně.

S White Glo Night&Day Bělicím setem si můžete být jisti, že vaše úsměvy budou plné sebevědomí bez ohledu na to, jestli jste doma nebo venku. Vaše zuby budou bělejší, zdravější a odolnější proti poškození. Nechte se hýčkat tímto komplexním setem a užijte si krásné úsměvy každý den i v noci.