Samsung UE55CU7172 – Recenze

Samsung UE55CU7172 je moderní televizor, který přináší vynikající obrazovou kvalitu a široké možnosti propojení s dalšími zařízeními. S úhlopříčkou 55 palců a rozlišením 4K Ultra HD si užijete každý detail ve velmi realistickém podání. Díky technologii HDR (High Dynamic Range) se barevné spektrum rozšiřuje a kontrast zesiluje, což vede k ještě působivějšímu zobrazení. Televizor disponuje také funkcemi Smart TV, díky nimž můžete snadno přistupovat ke svým oblíbeným aplikacím a streamovat obsah online. Navíc je vybaven Wi-Fi modulem pro bezdrátové připojení k internetu i Bluetooth pro snadné propojení s externím audiozařízením.

Vynikající obrazová kvalita a propojení s dalšími zařízeními

Díky technologii Ultra HD 4K a rozlišení 3840 x 2160 pixelů si uživatelé mohou vychutnat každý detail na obrazovce. Barevná reprodukce je živá a realistická, což umocňuje zážitek ze sledování filmů či seriálů. Navíc, díky HDR (High Dynamic Range) technologii jsou kontrasty hlubší a jasnost vyšší, což přináší ještě lepší vizuální zážitek.

Dalším velkým plusem tohoto televizoru je jeho schopnost propojení s dalšími zařízeními. Díky integrovanému Wi-Fi modulu lze snadno připojit televizor k internetu a streamovat oblíbené filmy nebo hudbu přes různé online platformy jako Netflix či Spotify. Kromě toho disponuje také funkcemi Smart TV, které umožňují ovládat televizi pomocí chytrých telefonů či tabletů prostřednictvím aplikace Samsung SmartThings. Tato funkce usnadňuje procházení obsahu i ovládání ostatních zařízení ve vaší domácí síti.

Celkově lze tedy říci, že Samsung UE55CU7172 je skvělou volbou pro ty, kteří si chtějí užít vynikající obrazovou kvalitu a zároveň mít možnost snadného propojení s dalšími zařízeními. S tímto televizorem se stane váš obývací pokoj nejen místem relaxace, ale i multimediálním centrem vašeho domova.

Realistické zobrazení díky rozlišení 4K Ultra HD a technologii HDR

Díky tomu se můžete těšit na neuvěřitelnou ostrost obrazu a detaily, které vás doslova vtáhnou do děje. Každý pixel je tak jasný a čistý, že si budete připadat jako byste sledovali scény přímo ve vlastním pokoji.

Navíc, díky technologii HDR (High Dynamic Range) máte zajištěn perfektní kontrast mezi tmavými a světlými částmi obrazu. To znamená, že každá scéna bude plná živých barev a hlubokých stínů bez jakékoli zkreslenosti. Budete tak mít pocit, že sledujete skutečné události prostřednictvím okna do světa filmového umění. Samsung UE55CU7172 je proto ideálním společníkem pro ty, kteří chtějí zažít opravdu autentickou vizuální podmanivost ve svém domácím kině nebo při sledování oblíbených seriálů či sportovních utkání.

Smart TV funkce pro snadný přístup k oblíbeným aplikacím a streamování obsahu online

Díky vestavěnému operačnímu systému Tizen můžete jednoduše ovládat televizi pomocí dálkového ovladače nebo svého chytrého telefonu. Na úvodní obrazovce máte rychlý přístup ke všem vašim oblíbeným aplikacím, jako je YouTube, Netflix nebo Spotify. Stačí jen vybrat ikonu dané aplikace a ihned se dostanete do jejich rozhraní.

Další skvělou funkcionalitou této Smart TV je možnost streamování obsahu online. Můžete si tak pustit své oblíbené filmy a seriály z populárních streamingových služeb přes internetové připojení televize. Navíc Samsung UE55CU7172 podporuje i technologii AirPlay 2 od Apple, což znamená, že můžete bez problémů sdílet obsah ze svých zařízením s iOS na velkou obrazovku televize. S touto Smart TV budete mít všechny vaše oblíbené aplikace a streamovaný obsah doslova na dosah ruky!

Bezdrátové připojení k internetu a snadné propojení s externím audiozařízením

Díky integrovanému Wi-Fi modulu se můžete jednoduše připojit k domácí síti a využít širokou škálu online služeb, jako jsou streamovací platformy nebo sociální sítě. Bezdrátové připojení umožňuje pohodlné ovládání televizoru pomocí chytrých zařízení, jako jsou chytré telefony či tablety.

Další výhodou Samsungu UE55CU7172 je jeho schopnost snadného propojení s externím audiozařízením. Dostatečný počet HDMI portů umožňuje připojení různých zařízením, jako jsou herní konzole, Blu-ray přehrávače nebo soundbary. Kromě toho podporuje tento televizor také technologii Bluetooth, dle které lze bezproblémově spojit TV se sluchátky či reproduktory bez nutnosti použit ídalších kabelů.